Kontakt oss

E-post: post@frivillighetnorge.no

Telefon: 21 56 76 50

Frivillighet Norges bankkonto: 1645.13.78337

Org.nr: 988 144 800

Postadresse:

Frivillighet Norge

Øvre Slottsgate 2B

0157 Oslo

Besøksadresse:

Frivillighet Norge

Øvre Slottsgate 2B

0157 OSLO

Fakturaadresse for leverandører:

EHF: 988 144 800

E-post: kunde0632@krbilag.no (faktura må sendes i pdf-format)

Post: Frivillighet Norge, PB 410, Lundsiden,

4604 Kristiansand

 

 

Ansatte i sekretariatet

Frivillighet Norges sekretariat har som sin hovedoppgave å forberede saker for Frivillighet Norges organer og følge opp vedtak. Frivillighet Norges sekretariat ledes av generalsekretær, og består for tiden av tolv ansatte. Ring oss på telefon 21 56 76 50.

 Ansatte i sekretariatet

Generalsekretær

Stian Slotterøy Johnsen

E-post: stian@frivillighetnorge.no

Mobil: 959 33 862

 Ansatte i sekretariatet

Assisterende generalsekretær
Fagområde inkludering og frivillighet

Ida Marie Holmin

E-post: ida@frivillighetnorge.no

Dir. telefon: 21 56 76 58

Ansatte i sekretariatet

 

Ansatte i sekretariatet

Organisasjonsrådgiver

Martin Gustavsen 

E-post: martin@frivillighetnorge.no

Mobil: 900 66 641

 

 

 

 

 

 

Organisasjonsrådgiver

Nasrin Naimy

E-post: nasrin@frivillighetnorge.no

 

 

Ansatte i sekretariatet

Politisk seniorrådgiver

Guri Idsø Viken

Epost: guri@frivillighetnorge.no

Mobil: 952 56 474

 

Ansatte i sekretariatet

Politisk seniorrådgiver

Bjørn Lindstad

E-post: bjorn@frivillighetnorge.no

Mobil: 909 79 955

 Ansatte i sekretariatet

Politisk rådgiver

Morten Johansen

E-post: mortenj@frivillighetnorge.no

Mobil: 924 50 548

Ansatte i sekretariatet

 

Ansatte i sekretariatet

Kommunikasjonsrådgiver

Morten Skjæveland

E-post: mortens@frivillighetnorge.no

Mobil: 993 14 677

 

 

 

 

 

 

Kommunikasjonsådgiver

Anine Dedekam Moldskred

E-post: anine@frivillighetnorge.no

Mobil: 90997613



 Ansatte i sekretariatet

Prosjektleder, Frivillig.no

Vanja Konradsen

E-post: vanja@frivillighetnorge.no

Frivillig.no: 21 56 76 66

Mobil: 982 56 770

 

Ansatte i sekretariatet

Kommunikasjonsrådgiver Frivillig.no

Birgitte Heneide

E-post: birgitteh@frivillighetnorge.no

Frivillig.no: 21 56 76 66

Mobil: 917 58 761

 


Ansatte i sekretariatet

Organisasjonsrådgiver, Frivillig.no

Siriann Bekeng (permisjon i 2018)

 

Ansatte i sekretariatet

 

Ansatte i sekretariatet

Organisasjonsrådgiver, Frivillig.no

Nancy Herz 

E-post: nancy@frivillighetnorge.no

Frivillig.no: 21 56 76 66

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sosiale medie-assistent

Sahra Helene Karlsen

E-post: sahra@frivillighetnorge.no

Ansatte i sekretariatet

Frivillig kontormedarbeider

Mahmood Ahmed Ayaz

E-post: mahmood@frivillighetnorge.no