Ansatte i sekretariatet

Frivillighet Norges sekretariat har som sin hovedoppgave å forberede saker for Frivillighet Norges organer og følge opp vedtak. Frivillighet Norges sekretariat ledes av generalsekretær, og består for tiden av tolv ansatte. Ring oss på telefon 21 56 76 50.

 Ansatte i sekretariatet

Generalsekretær

Stian Slotterøy Johnsen

E-post: stian@frivillighetnorge.no

Mobil: 959 33 862

 Ansatte i sekretariatet

Assisterende generalsekretær
Fagområde inkludering og frivillighet

Ida Marie Holmin

E-post: ida@frivillighetnorge.no

Dir. telefon: 21 56 76 58

Ansatte i sekretariatet

 

Ansatte i sekretariatet

Organisasjonsrådgiver med økonomiansvar

Martin Gustavsen 

E-post: martin@frivillighetnorge.no

Mobil: 900 66 641

 

 

 

 

 

 

Prosjekt- og administrasjonsmedarbeider

Nasrin Naim

E-post: nasrin@frivillighetnorge.no

 

 

Ansatte i sekretariatet

Politisk seniorrådgiver

Guri Idsø Viken

Epost: guri@frivillighetnorge.no

Mobil: 952 56 474

 

Ansatte i sekretariatet

Politisk seniorrådgiver

Bjørn Lindstad

E-post: bjorn@frivillighetnorge.no

Mobil: 909 79 955

 Ansatte i sekretariatet

Politisk rådgiver

Siri Holm Lønseth 

E-post: siri@frivillighetnorge.no

Mobil: 419 069 99

Ansatte i sekretariatet

 

 

Ansatte i sekretariatet

  

Ansatte i sekretariatet

 

 

 

Politisk rådgiver

Marte Oraug Skogtrø

E-post: marte@frivillighetnorge.no

Mobil: 90 95 44 85

 

 

 

 

 

Politisk rådgiver

Janne Nyhus

E-post: janne@frivillighetnorge.no

Mobil: 97 07 56 96

 

 

 

 

Kommunikasjonsrådgiver

Morten Skjæveland

E-post: mortens@frivillighetnorge.no

Mobil: 993 14 677

 

 

 

 Ansatte i sekretariatet

Prosjektleder, Frivillig.no

Vanja Konradsen

E-post: vanja@frivillighetnorge.no

Frivillig.no: 21 56 76 66

Mobil: 982 56 770

 

Ansatte i sekretariatet

Kommunikasjonsrådgiver Frivillig.no

Birgitte Heneide

E-post: birgitteh@frivillighetnorge.no

Frivillig.no: 21 56 76 66

Mobil: 917 58 761

 


   
Ansatte i sekretariatet

 

Ansatte i sekretariatet

Organisasjonskonsulent, Frivillig.no

Nancy Herz 

E-post: nancy@frivillighetnorge.no

Frivillig.no: 21 56 76 66

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sosiale medie-assistent

Sahra Helene Karlsen

E-post: sahra@frivillighetnorge.no

Ansatte i sekretariatet

Frivillig kontormedarbeider

Mahmood Ahmed Ayaz

E-post: mahmood@frivillighetnorge.no

 

 

 

 

 

 

 

Ansatte i sekretariatet

 

Kontorassistent

John Gørbing

E-post: john@frivillighetnorge.no